Başkan Şevik’ten 27 Mayıs darbesi mesajı
Mayıs 27, 2021
Başkan Şevik’e Teşekkür Plaketi
Mayıs 31, 2021

Bakan Dönmez’in talimatı Buldan’da sevinçle karşılandı


Doğal gaz çalışmaları hızlanacak

Denizli’ye gelen Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Buldan’da kısa bir süre önce etüt hazırlıklarına başlanan doğal gaz çalışmalarının hızlandırılması için talimat verdi. Bakan Dönmez’in Buldan’la ilgili sözleri ilçede sevinçle karşılanırken Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Doğal gazın ilçemize en kısa sürede gelmesi için belediye olarak da üzerimize düşen görevleri yerine getirmeye hazırız” dedi.

Bir dizi inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Denizli’ye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Nihat Zeybekci Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Enerji Koordinasyon Toplantısına katıldı. Buldan Belediye Başkan Vekili Musa Çetinel ve AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk’un da hazır bulunduğu toplantıda Bakan Fatih Dönmez’in Buldan için talimatı ilçede büyük yankı buldu.

Bakan Dönmez’in Buldan’a doğal gazın gelmesi için başlatılan çalışmaların hızlandırılması yönünde verdiği talimatıyla Buldan’ın en kısa zamanda doğal gaza kavuşacağını vurgulayan Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Kısa bir zaman önce ön etüt çalışmaları yapılan doğal gazı bir an önce ilçemize kavuşturmak istiyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız, Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’in talimatıyla hızlandırılacaktır. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz. Doğal gaz ile ilgili belediyemize düşen görevleri de yerine getirmeye hazırız” dedi.