BELKÜM’de Resim Sergisi
Ağustos 31, 2021
BAŞKAN ŞEVİK, ZABITA HAFTASINI KUTLADI
Eylül 4, 2021

Başkan Şevik’ten, Milli futbolcu Sıla’ya destek

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, yeşil sahalarda gösterdiği başarısı ile U-17 Kadın Milli Futbol Takımı’na seçilen Sıla Eldireklioğlu’na krampon gibi çeşitli antrenman malzemeleri hediye ederek, tebrik etti. Başkan Şevik, “Ben inanıyorum ki Sıla, uluslararası platformlarda da Buldan’ımızı başarıyla temsil edecek. Kendisine başarılar dilerim” dedi.

Horozkentspor Kadın Futbol takımında forma giyen Buldanlı Sıla Eldireklioğlu, U-17 Futbol Milli Takımı’na seçilerek Buldan’ı gururlandırdı. Sıla Eldireklioğlu ile babası Veli Eldireklioğlu Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. Milli futbolcuyu makamında ağırlayan Başkan Şevik, U-17 Milli takım formasıyla Buldan’ı temsil edecek olan Sıla’ya, krampon gibi çeşitli antrenman giysileri hediye ederek, tebrik etti.

Belediye olarak her zaman sporcunun yanında olduklarını söyleyen Başkan Şevik“Sporcularımız, kazandıkları başarılarıyla bizleri gururlandırmaya devam ediyor. U-17 Futbol Milli Takımı’na seçilerek Buldan’ımızı temsil edecek olan Sıla’yı tebrik ederim. Ben inanıyorum ki Sıla, başarılarıyla hem kendi adını hem de Buldan’ın adını uluslararası platformlarda başarıyla duyuracaktır. Belediye olarak yetenekli sporcularımızın arkasındayız ve imkanlarımız doğrultusunda desteklemeye devam edeceğiz” dedi.

Hem Horozkentspor’da hem de U-17 Milli takımda Buldan’ı en iyi şekilde temsil edeceğini belirterek, “Öncelikli hedefim hem Horozkentspor’u hem de ay-yıldızlı milli formayı giyeceğim U-17 Futbol milli Takımını şampiyonluğa taşımak. Sonra tabiî ki hedefim A Milli Takım formasını da giymek” dedi. Kendisini destekleyen başta ailesi olmak üzere okul öğretmenlerine, Horozkentspor hocalarına ve Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür etti.