Başkan Şevik, yeni eğitim-öğretim yılını kutladı
Eylül 6, 2021
AK Parti Milletvekili Tin, Başkan Şevik’i ziyaret etti
Eylül 8, 2021

“hoş geldin bebek” uygulaması devam ediyor.


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in, talimatlarıyla sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor.

Buldan Belediyesi, pandemi dolayısıyla ara verdiği “Hoş Geldin Bebek” uygulamasına yeniden başladı. Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında hayata geçirilen uygulama ile yeni doğan bebeklerin ailelerine, bebek çantası hazırlanarak hediye ediliyor. Hediye çantasında, bebek bezi, şampuan, bebek sabunu, ıslak mendil, bebek battaniyesi ve bebek çantası bulunuyor.
Sosyal belediyecilik faaliyetlerini önemsediklerini dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Şevik “İlçemizde yeni doğan bebeklerin ilk hediyesi belediyemizden. İlçemizde dünyaya yeni gelen her çocuğumuzun ziyaretine gidiyoruz. Ailelerimizin sevinçlerine ortak oluyoruz. Vatanına, milletine, devletine ve dinine bağlı nesiller yetişmesini ederim” dedi.
BELEDİYE BAŞKANI ŞEVİK, YENİ EVLENEN ÇİFTLERİ DE UNUTMADI.
Buldan Belediyesi tarafından evlenen çiftler için nikah paketi hazırlandı. Uygulama ile çiftlere içerisinde fincan takımı, kahve ve Türk bayrağı bulunan paket hediye ediliyor. Yeni başlatılan uygulama ile evlenen çiftlere nikah paketi hediye eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Düğün ve sünnet törenlerinde değerli ailelerimizin özel günlerinde yanlarında olarak mutluluklarına ortak oluyoruz. Çiftlerimize günün anısına içerisinde kahve fincanı bulunan nikah paketini hediye ediyoruz” dedi.
Aileler ise Belediyenin bu hizmetinden memnun olduklarını belirterek için Buldan Belediyesi’ne teşekkür ettiler.