2022 yılı tahmini bütçesi 45 milyon lira
Ekim 5, 2021
Başkan Şevik, EXPOBEL Fuarına katıldı
Ekim 8, 2021

Kahvehanelere teşekkür belgesi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan denetimlerde müşterilerine sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet verdiği tespit edilen kıraathane ve kahvehanelere teşekkür belgesi ile ödüllendirdi.

Buldan Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından, ilçe merkezinde faaliyet gösteren kıraathane ve kahvehanelere yönelik denetimlerde genel hijyen kurallarına riayet eden işletmeler, teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Kıraathane ve kahvehaneleri ziyaret ederek teşekkür belgelerini veren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Zabıta Müdürlüğü ekiplerimizce gerçekleştirilen rutin denetimler sırasında iş yeri açma ve çalıştırma ruhsatı, kapalı alanda sigara içilip içilmediği, genel temizlik ile çay bardağı ve fincan gibi malzemelerin temizliği kontrol edildi. Denetimler sırasında müşterilerine sağlıklı ve hijyenik ortamda hizmet verdiği tespit edilen üç kahvehane işletmecimize teşekkür belgelesi ile ödüllendirmek istedik. Halkın sağlını her zaman düşünen bir anlayışla denetimlerimiz aralıksız devam edecek. Bu denetimlerde hijyen sorunu bulunmayan ve kurallara titizlikle uyan esnafımızı da ödüllendirmeye devam edeceğiz. Başlattığımız bu uygulama güzel bir örnek teşkil edeceğine inanıyorum” dedi.

Teşekkür belgelerini Belediye Başkanı Şevik’in elinden alan kahvehane işletmecileri ise “Bu uygulama diğer işletlere de örnek olacaktır. Bu belgeyi kahvehanemizin en güzel köşesine asacağız. Belediye başkanımıza teşekkür ederiz” diye konuştular.

Kahvehane önünde oturan vatandaşlarla çay içip uzun süre sohbet eden Başkan Şevik’e vatandaşlar da yakın ilgi gösterdi.