Buldan’dan memnun ayrıldılar
Ekim 12, 2021
İTÜ öğrencileri, Buldan konaklarını inceledi
Ekim 16, 2021

Başkan Şevik, Lezzet Durağı’nın açılışını yaptı


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Nurgül -Mustafa Çindemir çiftinin yeni işletmeleri Lezzet Durağı’nın açılışını gerçekleştirdi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Nurgül -Mustafa Çindemir çiftinin yeni işletmeleri Lezzet Durağı’nın açılışını gerçekleştirdi.
Açılış törenine Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, İYİ Parti Genel İdare Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu üyesi Temel Başbuğ, İYİ Parti İlçe Başkanı Süleyman Yoldaş, Esnaf Odası Başkanı Nuri Ertekin ile çok sayıda davetli katıldı.
Buldan’da istihdam yaratacak yeni işletmelerin açılmasından dolayı memnuniyet duyduğunu ifade eden Buldan Belediye başkanı Mustafa Şevik, “Lezzet Durağı , kaliteli hizmet anlayışı ile halkımıza ve şehrimize gelen misafirlere hizmet edeceğine eminiz. Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemiz de pandemisinden olumsuz etkilendiği bir gerçek. Pandemi döneminin sona ermesi, okulların açılması ve böyle işyerlerinin açılması bizleri mutlu ediyor. Kentimizde istihdam yaratan yatırımcıların destekçisiyiz. Mustafa ve Nurgül Çindemir çiftine de bu girişimlerinden dolayı teşekkür ediyor, hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Açılış konuşmasının ardından Başkan Şevik, davetlilerle birlikte Lezzet Durağı’nın açılış kurdelesini kesti.