Buldan Festival tarihi belli oldu
Aralık 3, 2021
Yayla Gölü’nü besleyen kanallar temizleniyor
Aralık 6, 2021

Başkan Şevik, üniversiteli gençlerle buluştu

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti ilçe yönetiminin “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” programı kapsamında düzenlediği toplantıda üniversiteli gençlerle biraraya geldi.

Buldan Belediyesi Düğün Salonu’nda üniversite öğrencileri ile gerçekleştirilen programa Belediye Başkanı Mustafa Şevik, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Köklü, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Mansur Güngör, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serhat Takmaklı, Yönetim Kurulu Üyesi Murat Morca katıldı. Burada belediyenin gençlere yönelik çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Şevik, gençlerin sorularını yanıtladı.

İlçe Başkanı Naci Çomuk ise “Sizlere daha güçlü, daha müreffeh bir Türkiye bırakmak için durmadan çalışıyoruz. Ülkemizin güçlü geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz. Bu anlamda sizlerin çalışmalarımıza verdiğiniz destek ve kendi bireysel çabalarınız çok kıymetli” dedi.

Başkan Şevik, konuşmaların ardından toplantıya katılan üniversiteli gençlere Buldan dokuması el ürünlerinden hediye etti.