Buldan Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor
Aralık 9, 2021
Kovanoluk’ta halı saha inşaatı başladı
Aralık 14, 2021

Başkan Şevik’ten 10 Aralık mesajı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Belediye olarak, hiçbir vatandaşımızı diğerinden ayırt etmeden, ötekileştirmeden tüm imkânlarımızla daha yaşanabilir bir Buldan için çaba harcıyoruz” dedi.

Başkan Şevik, Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında insanı merkeze almayan hiçbir anlayışın geleceğe uzanamayacağına vurgu yaparak, ‘Buldan Belediyesi olarak, hiçbir vatandaşımızı diğerinden ayırt etmeden, ötekileştirmeden tüm imkânlarımızla daha yaşanabilir bir ilçe için çaba harcıyoruz. İnancımız ve kültürel değerlerimiz ışığında yaptığımız her çalışmayı insanı merkeze koyarak hayata geçirmeye özen gösteriyoruz. Bizler Yunus Emre’nin insan sevgisini anlattığı ‘yaratılanı severim, yaratandan ötürü’ sözlerinden yola çıkarak, insan odaklı hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Başkan Şevik mesajında, “Her bir ferdin eşit şartlar altında, her türlü hak ve imkânlardan eşit şekilde istifade edebildiği bir dünyayı gelecek nesillere miras bırakabilmek dileğiyle 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü kutlu olsun” ifadelerine yer verdi.