Tavuk Üreticileri Buldan’da toplandı
Ocak 13, 2022
Yaralı baykuşu belediye ekiplerimiz sahip çıktı
Ocak 17, 2022

Başarılı sporcudan, Başkan Şevik’e ziyaret


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret eden karateci Melisa Çiçeker, geçtiğimiz hafta Denizli’de oynanan Okullararası İl Birinciliği Müsabakalarında altın madalya alarak, bölge şampiyonasında Buldan’ı temsil etme hakkı kazandı. Başkan Şevik, genç sporcuyu tebrik ederek, “Belediye olarak başarılı sporcularımızın yanındayız, imkânlarımız doğrultusunda her türlü desteği sağlayacağız” dedi.

Karatede Buldan’ı başarıyla temsil eden lise öğrencisi Melisa Çiçeker, Milli Hakem ve Antrenör Suat Özdemir ve Ali Tunaboylu Anadolu Lisesi Müdürü İlhan Ünal ile birlikte Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.
Geçtiğimiz hafta Denizli’de oynanan Denizli Okullararası Karate İl Birinciliği Müsabakalarında Genç Kadınlar kategorisinde altın madalya alarak Bölge Karate Şampiyonasında Buldan’ı temsil edecek olan Melisa Çiçeker, verdiği desteklerden dolayı Başkan Şevik’e teşekkür etti.
Genç sporcuyu müsabakalarda elde ettiği başarılarından dolayı tebrik eden Başkan Şevik, “Genç sporcumuzu, antrenörünü ve okul müdürü ile öğretmenlerini kutlarım. Belediyemizin imkânları doğrultusunda ilçemizi başarıyla temsil eden her branştaki sporcularımızı destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz. Kızımızı tekrar tebrik ediyorum ve önümüzdeki müsabakalarda başarılar diliyorum” dedi.


.