“Birlik ve beraberlik günlerindeyiz”
Nisan 1, 2022
GENÇLİK MERKEZİ’NDE SONA GELİNDİ
Nisan 5, 2022

2021 yılı faaliyet raporu kabul edildi

Buldan Belediye Meclisi, nisan ayı toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda Buldan Belediyesi 2021 yılı Faaliyet Raporu görüşülerek oy çokluğu ile kabul edildi.

Buldan Belediye Meclisi’nin nisan ayı toplantısını Belediye Başkanı Mustafa Şevik açtı. Meclis toplantısında Buldan Belediyesi’nin 146 sayfalık 2021 yılına ait faaliyet raporu görüşüldü.

Başkan Şevik meclis yönetimini Buldan Belediyesi 2021 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşülmesi için Meclis Başkan Vekili Aysel Mustak’a bıraktı. 2021 yılı faaliyetleriyle ilgili değerlendirmeler yapan Başkan Şevik, pandemiye rağmen çok güzel çalışmalara imza attıklarını belirterek, “ 2022 ve 2023 yılları bizim için daha aktif dönem olacak. İlçemizi güzelleştirmek ve insanların hayatını kolaylaştırmak için elimizden gelini yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Belediye olarak ilçe turizmini geliştirmek için gerçekleştirdiğimiz sokak sağlıklaştırması ve restorasyon uygulamaları başta olmak üzere pek çok alanda önemli çalışmalara imza attık. Çalışmalarımızı, Belediye Meclisi’nde genellik oy birliği ile alınan kararlarla gerçekleştirdik. O nedenle sizlere çok teşekkür ederim” dedi.

Faaliyet raporu, oy çokluğu ile kabul edildi. Faaliyet raporunun kabul edilmesinin ardından Başkan Mustafa Şevik, oturuma başkanlık etmeyi sürdürdü. Toplantıda Buldan Belediyesi Encümeni kapalı oylama ile belirlendi.
Musa Çetinel ile Mustafa Mustak Encümen üyeliğine seçildi.