Şevik:Türk Polis Teşkilatımızla övünüyoruz
Nisan 9, 2022
Buldanlılar, iftarda buluştu
Nisan 11, 2022

Yolcu Bekleme Kabinleri Yenileniyor

Buldan Belediyesi, bir taraftan ilçenin çeşitli yerlerine yeni yolcu bekleme durakları monte ederken, diğer taraftan mevcut durakları tarihsel, kültürel ve mimari yapısına uygun ahşap kabinlerle yeniliyor.

Buldan Belediyesinin vatandaşlara yönelik hizmetleri devam ediyor. Vatandaşların toplu ulaşımlarında rahat bir ortamda beklemelerini sağlamak amacıyla ahşaptan yapılan yolcu bekleme kabinleri yerlerine monte edildi.

İlçenin muhtelif yerlerine yerleştirilmek üzere toplam 11 tane ahşap kabin hazırlandığını vurgulayan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Buldan’ın tarihi, kültürel ve mimari yapısına özgü yeni durakların ilçeye çok yakışacağını söyledi.

Modern ve görsel açıdan zengin yolcu bekleme kabinlerinin Buldan’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Şevik, “Vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimiz devam ediyor. Yeni yolcu kabinlerimizi belirli yerlere monte ettik. Özel olarak ahşap malzemeden yapılan yolcu kabinlerimiz ilçemizin tarihsel, kültürel ve mimarı yapısını simgeliyor. Öküzler Çeşmesi, ilçe stadyumu durağı, Sanayi girişi, Pehlivan Kavşağı ve okullarımıza yakın bölgelere yeni kabinler monte ettik. Diğer duraklarımızı da en kısa zamanda yenileyeceğiz. Bu zamana kadar halkımızın yararına olacak işlere imza attık, atmaya da devam edeceğiz” dedi.