Başkan Şevik,Kestane Deresi’ne el attı
Ağustos 2, 2022
Mahmutlu sosyal tesisine kavuşuyor
Ağustos 3, 2022

Spor yatırımları değerlendirildi

Buldan’da devam eden spor yatırımları yerinde inceleyen Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ile Yatırım Emlak İnşaat Şube Müdürü Özlem İlhan, BELKÜM’de Kaymakam Murat Sarı ve Belediye Başkanı Mustafa Şevik ile bir araya geldi, çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Buldan’da devam eden spor yatırımları, BELKÜM’de düzenlenen toplantıda masaya yatırıldı. Toplantıya, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Yatırım Emlak İnşaat Şube Müdürü Özlem İlhan, Buldan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren ile Buldan Yurt Müdürü Ahmet Koç katıldı.

2023 BULDAN İÇİN SPOR YILI OLACAK
Başkan Şevik, geçtiğimiz yıl Belediye ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı işbirliği ile ihale edilerek çalışmalarında sona gelinen Buldan İlçe Stadı’nın yenilenmesi, toprak yüzeyli Yenicekent Stadının sentetik çim yüzeye dönüştürülmesi çalışmalarıyla, gençlik merkezi ve 5 mahallede devam eden halı saha, basketbol sahası çalışmalarında sona gelindiğini açıkladı. Buldan ilçe stadı ile Yenicekent Stadının yeni sezonda hizmete gireceğini de vurgulayan Başkan Şevik, “Belediyemiz tarafından ihalesi yapılan spor yatırım inşaatları hızla devam ediyor. 2023 yılı Buldan için spor yılı olacak” dedi.
İl Müdürü İlman, kendisine son kitabı “İdealist Bir Cumhuriyet Hekimi: Dr. Behçet Uz” kitabını imzalayan Başkan Şevik’e, adına hazırlanmış forma hediye etti.
Ziyaretin ardından Başkan Şevik ile Denizli Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, inşaatı devam eden Gençlik Merkezi, Spor Salonu ve tesislerde incelemelerde bulundu. Başkan Şevik ve İlman’a, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, Yatırım Emlak İnşaat Şube Müdürü Özlem İlhan, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Muhammet Geren ile Buldan Yurt Müdürü Ahmet Koç eşlik etti.