Başkan Şevik’in Karaköy ve Boğazçiftlik ziyareti
Kasım 4, 2022
Belediyeden Anaokulu yapımına destek
Kasım 7, 2022

KADIKÖY’E PARK,YENİÇAM’A SOSYAL TESİS

Başkan Şevik, Kadıköy ve Yeniçam Mahallelerini ziyaret etti
KADIKÖY’E PARK, YENİÇAM’A SOSYAL TESİS SÖZÜ

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçe genelinde incelemelerine ve mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Kadıköy ve Yeniçam mahallelerine giden Başkan Şevik, hem mahallelerde yapılacak sosyal tesis ve park çalışmaları hakkında bilgi verdi hem de vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçenin dört bir yanına yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Başkan Şevik, Kadıköy ve Yeniçam Mahallerinde hemşehrileriyle bir araya geldi. Fen İşleri Müdürü Adil Cabaroğlu ve teknik personeli Eyüp Aydın’ın eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Şevik, hem mahallelerde yapılacak sosyal tesis ve park çalışmaları hakkında bilgi verdi hem de vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinledi.

KADIKÖY’E YENİ PARK SÖZÜ
İlk olarak Kadıköy Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Şevik, Mahalle Muhtarı Mustafa Atalay ve vatandaşlarla bir araya geldi. Burada sosyal tesis alanında incelemelerde bulunan Başkan Şevik, mahallenin eksikliklerini yerinde tespit etti. Yol kenarında atıl durumdaki alanı düzenleyerek burası park ve yeşil alan olarak mahalle sakinlerinin hizmetine sunacaklarını belirten Başkan Şevik, “Mahallemizin girişinde görüntü kirliliği oluşturan alanı temizleyeceğiz. Burası çok güzel park ve yeşil alan olacak” dedi. Çalışmaların bir an önce başlanması için ekiplerine talimat veren Başkan Şevik, “Mahallemizde inşaatı yarım kalan sosyal tesisi de en kısa zamanda tamamlayacağız” diye konuştu.

YENİÇAM’A SOSYAL TESİS
Daha sonra ekibiyle birlikte Yeniçam Mahallesi’ne geçen Başkan Şevik, Günay Yangöz ile birlikte Sosyal Tesis alanında incelemelerde bulundu. Atıl durumdaki okul bahçesine yapılacak olan sosyal tesis ile bilgi veren Başkan Şevik, “Mahallelerimizdeki atıl durumdaki okul binalarını sosyal tesis olarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Yeniçam Mahallemizde de okul bahçesine sosyal tesis yapacağız. Vatandaşlarımız düğün, sünnet, mevlit gibi merasimlerini burada yapabilecek” dedi.
Ayrıca 5 basketbol sahasından birini Yeniçam Mahallesi’ne yapılacağının müjdesini veren Başkan Şevik, “”Gençlerin spor sahalarına erişimini kolaylaştırıyoruz. Bu kapsamda özellikle kırsal mahallelerde mini halı sahalar, basketbol sahaları ve voleybol sahaları yapıyoruz. 5 Mahallemize halı saha yaptık. 5 Mahallemize de basketbol ve voleybol sahaları yapacağız. Basketbol sahalarından birini de Yeniçam’a yapacağız” diye konuştu.
Başkan Şevik, Yeniçam’da dere yatağında ıslah ve çevre düzenleme çalışması yapılacağını da belirtti.