Öğretmenler Günü törenlerle kutlandı
Kasım 24, 2022
Buldan Kızılay Butik törenle açıldı
Kasım 25, 2022

Doğan Mahallesi yağmur duasına çıktı


Milletvekili Cahit Özkan, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ile birlikte Doğan Mahallesi’nde yapılan yağmur ve şükür duasına katılarak mahalle sakinleriyle birlikte el açıp bolluk bereket için Allah’a dua ettiler.

Buldan’ın Doğan Mahallesi’nde Cuma namazına müteakip düzenlenen yağmur ve şükür duasına AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ak Parti Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Karaca, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarıyla birlikte çok sayıda vatandaş katıldı.
Milletvekili Özkan ve Başkan Şevik, yağmur duasına katılan vatandaşlarla birlikte el açıp bolluk bereket için Allah’a dua ettiler.
Duanın ardından, vatandaşlara Doğan Mahalle sakinlerinin imece usulü hazırladığı yemek ikramında bulunuldu. Başkan Şevik, “Doğan Mahallesi’nde, Yağmur Duası Programı vesileyle bir araya geldiğimiz hemşehrilerimizle hep birlikte duada bulunduk. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim, dualarımızı kabul eylesin”dedi

Başkan Şevik, Milletvekili Özkan ve beraberindekilerle birlikte daha sonra Yenicekent Mahallesi’ni ziyaret ederek, birada düzenlenen hayır yemeğine katılarak “Allah kabul etsin” temennilerini ilettiler.
Milletvekili Özkan ve Başkan Şevik, vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini dinledi.