Başkan Şevik, 4U’yu ziyaret etti
Aralık 2, 2022
Başkan Şevik,spor yatırımlarını inceledi
Aralık 2, 2022

Buldan Meclisi yılın son toplantısını yaptı

Buldan meclisi yılın son toplantısını yaptı
Buldan Belediyesi, aralık ayı Meclis Toplantısı yapıldı. 10 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda Belediye Başkanı Mustafa Şevik, alınan kararların hayırlı olmasını temenni etti.
Buldan Belediye Meclisi yılın son toplantısını yaptı. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda 10 gündem maddesi görüşüldüğü toplantıda, 2’si ilgili komisyonlara havale edilirken, 8’i kabul edildi.
Toplantıda, belediyeye iki adet kazıcı, yükleyici iş makinesinin alımıyla ilgili madde oy birliği ile kabul edildi. Toplantının yılın son toplantısı olduğuna dikkat çeken Başkan Şevik, “Geride bıraktığımız yılda Buldan’ımız için ilçemizde yaşayan vatandaşlarımız için birçok önemli karara ve güzel hizmetlere hep birlikte imza attık. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Siz meclis üyelerimizin ve tüm hemşehrilerimizin 2023 yılını şimdiden kutluyorum. Yeni yılın ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini, bizler için hayırlı hizmetler yapmamıza vesile olmasını diliyorum” dedi.