Başkan Şevik, engelli personelini ziyaret etti
Aralık 3, 2022
DBBD’den Başkan Şevik’e ziyaret
Aralık 6, 2022

Başkan Şevik,Sosyal Tesis inşaatını gezdi


Buldan Belediyesi’nin kendi imkânlarıyla 13 mahallede yapımına başladığı sosyal tesis inşaatları devam ediyor. Sosyal tesis çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Şevik, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını belirten Başkan Şevik “Mahallelerimize sosyal tesis yapacağız diye söz vermiştik. 13 mahallemize nitelikli ve çok amaçlı sosyal tesisler yapıyoruz” dedi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Kovanoluk ve Kaşıkçı mahallelerinde inşaatı devam eden sosyal tesis alanlarını gezerek, çalışmaları yerinde inceledi, ilgili birim müdüründen çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan Şevik’e, MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt, BBP İlçe Başkanı Fevzi Mercan, Kovanoluk Mahalle Muhtarı Metin Özmen ile muhtar azaları ve birim müdürleri eşlik etti.
İhtiyaç ve talep doğrultusunda yatırımlarını sürdüren Buldan Belediyesi’nin, 13 mahallede yapımına başladığı sosyal tesis inşaatlarının hızla devam ettiğini açıklayan Başkan Şevik, Güroluk ve Yenicekent yarı kapalı pazaryeri ve sosyal tesisi en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşların hizmetine sunduklarını söyledi. Başkan Şevik, belediyenin kendi imkânlarıyla yapımına başlanan sosyal tesislerin mahalleler açısından önemine dikkat çekerek, “Mahalle sakinlerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan 13 mahallemizde Sosyal Tesis inşaatına başladık. Vatandaşlarımız, düğün, sünnet ve mevlit gibi merasimlerini yapabileceği bir tesis kazanacak. Ayrıca pazaryeri olarak da değerlendirilebilecek olan sosyal tesislerimizi en kısa zamanda tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak istiyoruz. Her mahalleye bir sosyal tesis sözü vermiştik, yerine getiriyoruz” dedi.