Hasanbeyler Mahallesi’nde hizmet atağı
Ocak 23, 2023
Buldan Belediyesi lokma hayrı yaptı
Ocak 26, 2023

Açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

created by dji camera

Buldan’da tamamlanan yatırımların açılışını Cumhurbaşkanı Erdoğan yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 28 Ocak 2023 Cumartesi günü Denizli 29 Ekim Bulvarı’nda hem toplu açılış törenine katılacak hem de vatandaşlara seslenecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Buldan’da yapımı tamamlanan 11 proje ile birlikte restorasyonu tamamlanarak ilçe turizmine kazandırılan 3 tarihi sokağın açılışını da gerçekleştireceğini söyleyen Başkan Şevik, “Tüm hemşehrilerimiz Toplu Açılış Törenimize davetlidir” dedi.

Denizli’de 28 Ocak 2023 Cumartesi Günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleştirilecek olan toplu açılış töreninde Buldan’da yapımı tamamlanan projelerinde açılışı gerçekleştirilecek.
Cumhurbaşkanı Erdoğan toplu açılış töreninde, Buldan’da yenilenme çalışmaları tamamlanan Buldan İlçe Stadı ile Yenicekent Stadı’nın, Bölmekaya, Sarımahmutlu, Türlübey, Helvacılar, Kovanoluk olmak üzere 5 mahallede hizmete giren 5 halı sahanın, Gençlik Merkezi’nin, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Çağrı Merkezi’nin, Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü Sınav Merkezi ile Buldan Belediyesi’nin sokak sağlıklaştırması ve restorasyon uygulamaları kapsamında turizme kazandırılan Fetçiler, Türkmenoğlu ve Çarşı Sokaklarının ve Yenimahalle Muhtarlık binasının açılışını da yapacak.

DOĞAL GAZ MEŞALESİNİ ERDOGAN YAKACAK
Kısa bir süre önce Gölbaşı Mahallesi’nde çalışmalarına başlanan doğal gazın evlere verilmeye başlandığının müjdesini veren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Denizli 29 Ekim Bulvarı’nda düzenlenen toplu açılış töreninde Buldan doğal gaz’ında meşalesi Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından yakılacak. Buldanlı hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Başkan Şevik, Cuma Günü EGS Fuar Alanı’nda düzenlenecek çekiliş ile hak sahiplerinin belirleneceği 126 TOKİ Konutu inşaatın startının verileceği toplu açılış töreninde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşleri Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen 100 Anaokulu projesi kapsamında Buldan’a yapılacak olan 6 derslikli anaokulunun da inşaatının hızlandırılmasının gündeme alınacağını söyledi. Başkan Şevik, ilçede çalışmaları devam eden 5 basketbol, 5 voleybol saha yapımında en kısa zamanda gençlerin hizmetine sunacaklarının altını çizdi. Başkan Şevik, toplu açılış törenine tüm hemşehrilerini davet etti..

Başkan Şevik, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrifleriyle gerçekleştirilecek olan Toplu Açılış Töreni’nde Buldan’da yapımı tamamlanan 14 projemizin hizmete girecek olması bizleri heyecanlandırıyor. Biz Buldan Belediyesi olarak açılışla ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Çok önemli yatırımları ilçeye kazandırılmasında emeği geçen Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız sayın Dr.Devlet Bahçeli başta olmak üzere Kültür ve Turizm Bakanımıza, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanımıza, Çevre ve Şehircilik Bakanımıza, Denizli Valiliğine, Buldan Kaymakamlığımıza, Denizli Büyükşehir Belediyesine ve Cumhur İttifakı il ve ilçe temsilcilerine teşekkür ederim ” dedi.