Çarşı Cami çevresinde yıkım devam ediyor
Şubat 23, 2023
Buldan Anaokulu İnşaatına başlandı
Şubat 26, 2023

Karşıyaka Çamlık Çıkmazı yolu açıldı

Belediye Başkanımız Mustafa Şevik’in talimatları doğrultusunda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri vatandaşın ulaşımını kolaylaştırmak adına çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karşıyaka Mahallemizde yeni açılan Çamlık Caddesi Çıkmazı sokağında taş döşeme çalışmaları ile istinat duvarı yapımı da tamamlanarak vatandaşlara kolay ulaşım imkânı sağlanmış oldu.

Vatandaşların rahatı için her alanda çalışmalar yaptıklarını belirten Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Buldan Belediyesi olarak yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları ile heyelan tehlikesi olan bölgelerimizde vatandaşlarımızın can güvenliğini sağlamak amacıyla istinat duvarı yapımına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamında çalışmalarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Ekiplerimiz, mahallelerimizin bağlantı yollarında çalışmalarını sürdürüyor. Böylelikle vatandaşlarımıza kolay bir ulaşım imkânı sağlamış oluyoruz. Karşıyaka Mahallesi Çamlık Çıkmazı yolu bölgedeki vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

Yapılan çalışmalardan memnun olduğunu ifade eden vatandaşlar, “ Başkan Mustafa Şevik’e ve ekibine teşekkür ederiz. Yeni yollar açarak yaşamımızı kolaylaştırıyor. Allah kendisinden razı olsun” diye konuştular.