Tarihi Çarşı Cami Ramazan’a hazır
Mart 22, 2023
YENİ MAHALLE MUHTARLIK BİNASI AÇILDI
Mart 22, 2023

Başkan Şevik’ten Ramazan ayı mesajı


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ramazan ayının gelişi vesilesiyle mesaj yayımlayarak Ramazan-ı Şerif’in Buldan’a, ülkemize ve tüm İslam âlemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini diledi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, mesajında “Mübarek Ramazan ayını karşılamanın sevinç, heyecan ve gönül huzurunu yaşıyoruz. Bir ay boyunca oluk oluk akacak mağfiret ve bereket çeşmesinden kana kana içmeyi umuyor ve diliyoruz. Orucu yalnızca yemeyerek, yalnızca içmeyerek tutmayacağız; tüm bedenimizle aynı anda oruca iştirak edeceğiz, ibadetimizi yerine getireceğiz. Bu kutlu ayda iftar sofralarında sadece ekmeğimizi, sadece suyumuzu değil, sevgimizi, içtenliğimizi ve kardeşliğimizi de paylaşmalıyız.

İnşallah manevi coşku ve lezzetin yaşandığı bir ay boyunca Türk-İslam alemi diriliş ve silkinişle birlikte sükûnete kavuşur.
Bu duygu ve düşüncelerle Buldanlı hemşehrilerimin ve aziz milletimizin Mübarek Ramazan Ayını, manevi nimet ve güzelliklere vesile olması dileklerimle tebrik ediyorum. Hayırlı Ramazanlar ” ifadelerine yer verdi.