Belediyeden Tripolis Kazılarına Destek
Mart 27, 2023
MHP Aday adaylarının ziyaretleri sürüyor
Mart 28, 2023

MHP A.Adayı Özdemir’den Başkan Şevik’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Denizli Milletvekili Aday Adayı Raşit Özdemir, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde MHP’den Denizli Milletvekili Aday Adayı başvurusunda bulunan Raşit Özdemir, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ile Buldan Ülkü Ocakları Başkanı Nuri Sert’in de hazır bulunduğu ziyarette Özdemir’e başarılar dileyen Başkan Şevik, “Aday adaylarımızı burada görünce mutlu oluyoruz. Denizli’den 23 aday adayımız var. Ben inanıyorum Denizli’den en az 2 milletvekilini TBMM’ne göndereceğiz. Bana göre, MHP camiasının yönetim kurulunda olmak, sadece oy vermiş olmak bile büyük bir şereftir. Sizleri tebrik ediyorum. İnşallah muvaffak oluruz. 14 Mayıs Türkiye’nin seçimi. Cumhur İttifakı tahminlerin, beklentilerin üzerinde oy alır, ülke yoluna devam eder. Ben bu kanaatteyim” dedi.

Nazik ağırlama için Belediye Başkanı Şevik’e teşekkür eden MHP Aday Aday Raşit Özdemir ise “hayırlısıyla hep beraber inşallah bizde Denizli’de hasetle beklediğimiz vekil sayımızı artırmak istiyoruz” diye konuştu.