Yazar Akdağolu, Başkan Şevik’i ziyaret etti
Nisan 8, 2023
MHP Aday tanıtım toplantısı
Nisan 10, 2023

Başkan Şevik’ten Polis Günü mesajı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178.yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı. Başkan Şevik, vatandaşların huzur ve güvenliği için canları pahasına çalışan polislerin, Polis Haftası’nı ve Türk Polis Teşkilatının 178. kuruluş yıl dönümünü kutladı.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 178.yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında, “Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Türk Polis Teşkilatı, insan hak ve özgürlüklerinin korunması, kamu düzeninin sağlanması, suçların önlenmesi ve aydınlatılması için üstün bir gayretle çalışmalarını sürdürmektedir. Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk Polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır” dedi.
Başkan Şevik mesajına şöyle devam etti:
“Emniyet Teşkilatımızın sorumluluğu vatandaşın huzurunu ve mutluluğunu sağlamaktır. Bu onurlu görevlerini büyük bir özveriyle ve insan sevgisiyle yerine getirerek ilçemizin güven ve huzur kenti olmasında mesai mefhumu tanımadan görev alan tüm emniyet mensuplarına teşekkürlerimi sunarım.
10 Nisan 1845’te kurulan Emniyet Teşkilatımızın kuruluşunun 178. yıldönümü dolayısıyla şehit olan polislerimizi rahmetle, gazi polislerimizi ise minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize de aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum”