Süleymanlı hak ettiği hizmeti alıyor
Nisan 27, 2023
Milletvekili Şahin Tin, Başkan Şevik’i ziyaret etti
Nisan 27, 2023

126 Konutluk TOKİ İnşaatı başlıyor


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret eden Doruk Global inşaat firması yetkilileri, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi “İlk Evim İlk İş Yerim”, “Yüzyılın Konut Projesi” kapsamında Buldan’a yapılacak olan 126 konut için çalışmaların başladığının müjdesini verdiler. Önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan 126 konut, Yeni Mahallede Buldan Belediyesi tarafından tahsis edilen alana inşa edilecek.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, kendisini makamında ziyaret eden Doruk Global yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Yeni Mahalle’de belediye tarafından tahsis edilen alana yapılacak olan 126 konut için çalışmalarının başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Şevik, “Söz verdik, var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz sözler noktasında bir işin daha başlangıcını yaparak vatandaşlarımızın ve ilçemizin ihtiyacı haline gelen toplu konutun inşasının başlamasının sevincini yaşıyoruz. Buldan’da ileriki günlerde temeli atılacak olan Yüzyılın Konut Projesi ile 126 konut, 400 günde tamamlanacak ve sahiplerini bulacak” dedi.
Doruk Global yetkilerine kitaplarını imzalayan Başkan Şevik, “Desteklerinden dolayı Cumhur İttifakı temsilcilerine sahsım, ilçem ve ülkem adına teşekkür ederim. Ayrıca TOKİ konutlarının inşaatını yürütecek Doruk Global elemanlarına da kolaylıklar ve başarılar dilerim” diye konuştu.