Başkan Şevik’in Engelliler Haftası mesajı
Mayıs 10, 2023
Başkan Şevik, pazaryerini ziyaret etti
Mayıs 11, 2023

Buldan, Pamukkale’ye çıkarma yaptı

Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, MHP İlçe Teşkilatı ve 7 minibüs dolusu partili ile birlikte Denizli MHP İl Başkanlığının Pamukkale İlçesi’ne bağlı Irlıganlı Mahallesinde düzenlediği mitinge katıldı.
Pamukkale Ovası –Irlıganlı Mitingine katılan partililerle tek tek selamlaşan Başkan Şevik, burada yaptığı konuşmasında “14 Mayıs seçimleri Türkiye’nin bekası için, necip Türk –İslam Alemi için önemli bir dönem noktası. O nedenle 14 Mayıs’ta dostlarımızı, kardeşlerimizi, komşularımızı MHP’ye oy vermelerine davet edin. Ve MHP’nin Türkiye Büyük millet Meclisi’nde kabiliyetini 2’ye, 3’e katlamayı hedef kabul edeceğiz. Değerli arkadaşlarım bu akşam burada sizlerle beraber olmaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim. Çok değerli il başkanıma ve yönetim kurulu üyelerine böyle bir miting tertipledikleri için şükranlarımı ifade ediyorum” dedi.
Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Şevik mitinge katılan partililerden 1 oy Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, 1 oy da MHP’ye isteyerek, “MHP 1071’den 1453’e, Kuvayi –Milliyeyeden 1923’e kadar her daim bu toprakların garantörü olmuştur” ifadelerini kullandı.

Başkan Şevik, Irlıganlı mitingine katılarak destek olan Buldanlılara teşekkür etti.