Çiftçiye destek
Haziran 15, 2023
Başkan Şevik’ten Babalar Günü mesajı
Haziran 17, 2023

Başkan Şevik’ten Karne Günü Mesajı


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 2022 – 2023 eğitim – öğretim yılının sona ermesi ile yazılı bir mesaj yayınladı. Mesajında karnelerini alarak yaz tatiline giren çocukları tebrik eden Başkan Şevik, hafta sonu YKS sınavına girecek öğrencilere de başarılar diledi.

Başkan Şevik mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bir eğitim öğretim yılını daha geride bıraktık. Karnelerini alarak yaz tatiline giren öğrencilerimizi tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum. Değerli öğretmenlerimizi eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı kutluyorum. Öğrencilerimiz kadar öğretmenlerimiz de dinlenmeyi çocuklarımız kadar hak ediyorlar.
Karnelerinize yansımış olan notlar ne olursa olsun bizler her zaman sizlerin yanındayız. Lise eğitimlerini tamamlayarak, bu hafta sonu üniversite sınavına girecek öğrencilerimize de başarılar diliyorum. Çocuklarımızın yaz tatilini verimli geçirebilmeleri için sanat ve spor içerikli yaz kurslarımızı hizmete açtık. İlgi alanlarınız doğrultusunda kurslarımızdan ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.
Eğitim yuvalarımızda; dönem boyunca çalışan, çabalayan ve başarılı bir eğitim dönemini daha geride bırakan tüm öğrencilerimiz iyi bir tatili hak etti. Aynı şekilde okul hizmetlisinden memuruna, öğretmeninden idarecisine ve kıymetli velilerimize, bu süreci birlikte yürüten herkese, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmelerini dilerim.”