Başkan Şevik’ten Babalar Günü mesajı
Haziran 17, 2023
Başkan Şevik,Ankara’da birdizi ziyaret gerçekleştirdi
Haziran 19, 2023

Mutluluklarına ortak oldu

Başkan Şevik, Karakaya ve Geniş ailesini mutlu gününde yalnız bırakmadı
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmayı sürdürüyor. Başkan Şevik, Geniş ve Karakaya ailelerinin düğün merasimlerine katılarak genç çiftlerin ve ailelerinin mutluluklarına ortak oldu.
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, hafta sonu birçok düğün cemiyetine katılım sağlayarak genç çiftlerin ve ailelerinin mutluluklarına ortak oldu. Eşi Bahija Şevik ve minik kızları Aygül Nur ile birlikte ilk olarak Yağmur Bakır ile hayatını birleştiren Nuray-Hüseyin Geniş çiftinin biricik oğulları Yunus Geniş’in düğününe katılan Başkan Şevik, geçlere bir ömür mutluluklar diledi.
Başkan Şevik, daha sonra Denizli Kültür Sitesi’nde düzenlenen törenle Sude Demirkan ile hayatını birleştiren Pamukkale Personel A.Ş. Genel Müdürü Yılmaz Karakaya’nın oğlu Arif Berk’in nikah merasimine katıldı. Demirkan ve Karakaya ailelerine tebrik eden Başkan Şevik, Sude -Arif Berk Karakaya çiftine ise sevginin, saygının ve sadakatin hüküm sürdüğü mutlu bir yuva temennisinde bulundu.