Mutluluklarına ortak oldu
Haziran 18, 2023
Ağustosta 2 festival birden
Haziran 19, 2023

Başkan Şevik,Ankara’da birdizi ziyaret gerçekleştirdi


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ankara temasları doğrultusunda Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile İller Bankası’nı ziyaret ederek Buldan’a yapılacak projelerle ilgili istişarelerde bulundu.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ankara’da çeşitli temaslarda bulunarak bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Başkan Şevik ilk olarak Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ziyaret ederek, ilçeye yapılan spor yatırımlarıyla ilgili teşekkür etti, yeni projelerle ilgili istişareler bulundu.
Başkan Şevik, geçtiğimiz yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile yapılan protokol kapsamında, çim yüzeyli ilçe stadının sentetik çim yüzeye dönüştürülmesi, toprak yüzeyli Yenicekent Mahalle stadının sentetik çim yüzeye dönüştürülmesi ve tribünlerinin yenilenmesi çalışmalarının yanı sıra 5 mahalleye 5 halı saha kazandırıldığını ayrıca 5 mahallemize de basketbol ve voleybol sahalarının yapıldığını hatırlatarak, “Spor Toto Teşkilat Başkanlığını ziyaret ederek ilçemize yapılan yatırımlarla ilgili teşekkür etti. Ayrıca yeni projelerimizi görüşerek istişarelerde bulunduk. İlçemize yeni yatırımlar kazandıracağız” diyerek Buldanlılara müjde verdi.
Başka Şevik, Ankara temasları kapsamında İller Bankasını Genel Müdürlüğünü de ziyaret ettiklerini vurgulayarak, “EYT kapsamında çok sayıda personelimiz emekliye ayrıldı. İlbank Genel Müdürlüğünde emekli personellerimizi mağdur etmemek için bir dizi taleplerimizi gündeme getirdik, istişarelerde bulunduk” diye konuştu.

Başkan Şevik, Denetleme Kurulu üyesi olduğu Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nı ziyaret ederek Genel Sekreter Mehmet Oruçöz ile bir süre görüşerek, toplu iş sözleşmeleri ve EYT’li personellerle ile ilgili istişarelerde bulundu.