Başkan Şevik’ten Kurban Bayramı mesajı
Haziran 27, 2023
Başkan Şevik esnafı ziyaret etti
Temmuz 4, 2023

ŞAMPİYONLARDAN BAŞKAN ŞEVİK’E ZİYARET


Tüm maçları yenilgisiz tamamlayarak Türkiye Şampiyonu olan Denizli’nin gururu Servergazi Borsa İstanbul MTAL Kız Futbol Takımında top koşturan Buldanlı Hazal ile Sıla Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti. Başkan Şevik, şampiyonları ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti.

Okul Sporları Genç Kızlar Futbol Türkiye Şampiyonasının tüm maçlarını namağlup olarak tamamlayarak yenilgisiz Türkiye Şampiyonu olan Servergazi Borsa İstanbul MTAL Kız Futbol Takımında top koşturan Buldanlı Hazal Çimenoğlu ile Sıla Eldireklioğlu Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.
Başkan Şevik’in eşi Bahija Şevik, minik kızı Aygül Nur ile MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt’ün de katıldığı ziyarette namağlup olarak Türkiye şampiyonu olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Sıla ile Hazal hedeflerinin, Fas’ta düzenlenecek olan Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonası’na katılarak Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söylediler.
Buldanlı gençlerle gurur duyduğunu belirten Başkan Şevik, “Şampiyonları ağırlamaktan dolayı mutluyum. Kızlarımızın şampiyonluğu bize ve Buldanlılara da gurur yaşatmıştır” dedi.
Gençleri spora yönlendirmek için Belediye olarak bütün imkanlarını seferber ettiklerini belirten Başkan Şevik “Belediye olarak kırsal mahallelerimiz öncelikli olmak üzere ihtiyaç duyulan mahallelerimize çok amaçlı spor sahaları yapıyoruz. Gençleri olumlu şeylere yönlendirmek amacıyla başlattığımız çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.