BELEDİYE EKİPLERİMİZİN SİNEK VE HAŞERE İLE MÜCADELE KAPSAMINDA İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Temmuz 26, 2023
Sinek ve haşere ile mücadele devam ediyor
Temmuz 29, 2023

Başkan Şevik’ten, vatandaşa gönül eli


Sosyal Belediyeciliğe büyük önem veren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ihtiyaç sahibi aile ve vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Başkan Şevik, Gölbaşı Mahallesi’nde ikamet eden ve rahatsızlığından dolayı ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan 53 yaşındaki Sedat Başcıvaroğlu’na üç tekerlekli akülü scooter hediye ederek mutluluğuna ortak oldu.

‘İnsan odaklı, sosyal belediyecilik” anlayışı ile hareket eden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ihtiyaç sahibi, yaşlı ve engelli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Başkan Şevik, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hareket etmekte ve ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan 53 yaşındaki Sedat Başcıvaroğlu’na üç tekerlekli elektrikli scooter hediye etti.
MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt, Sosyal Hizmet Birim Müdürü Hasan Uysal, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Nazmi Yalçın’ın da hazır bulunduğu araç tesliminde ailenin mutluluğuna ortak olan Başkan Şevik, akülü scooterın Sedat Başcıvaroğlu’na hayırlı olmasını dileyerek, “Yarın engelli olmayacağımızın hiçbir garantisi yok. Bugün sağlıklı bir şekilde girdiğimiz yatağımızdan engelli birer birey olarak kalkabiliriz. Bu yüzden ilçemiz sınırlarında bulunan engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak için mücadele veriyoruz. Bugün de burada hemşehrimiz Başcıvaroğlu’nun mutluluğuna ortak olduk. Hayırlı olsun” dedi.
Rahatsızlığı nedeniyle hareket etmekte zorlanan 53 yaşındaki Sedat Başcıvaroğlu, “Yürümekte, ayakta kalmakta zorlanıyorum. O nedenle dışarıda ihtiyaçlarımı kendim karşılayamıyorum. Sürekli komşularımdan yardım istiyordum. Şimdi kendi ihtiyacımı kendim karşılayabileceğim. Bana bu mutluluğu yaşatan Belediye Başkanımıza ve ekibine teşekkür ederim” diye konuştu.