Başkan Şevik,Buldanlıları festivale davet etti
Ağustos 9, 2023
Buldan Şehidini Gözyaşları İçinde Uğurladı
Ağustos 11, 2023

Başkan Şevik : Aziz Milletimizin Başı Sağ Olsun


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, pençe-Kilit operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından açılan taciz ateşinde şehit düşen Buldanlı Uzman Çavuş Kemal Özak için başsağlığı mesajı yayınladı.

Başkan Şevik, “Pençe-Kilit Operasyonu’nda şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Kemal Özek ile aynı operasyonda şehit düşen Piyade Teğmen Fatih Altınbaş’a Allah’tan rahmet, aileyerine sabır, yaralanan 3 kahraman askerlerimize acil şifalar diliyorum. Aziz Milletimizin başı sağ olsun” dedi.
Buldan’a düşen şehit ateşi nedeniyle festivallerin iptal edildiğini belirten Başkan Şevik,“Acımız büyük. O nedenle 11-12-13 Ağustos tarihlerinde düzenleyecek olduğumuz Buldan Dokuma Kültür ve El sanatları Festivali’ni, 18-19-20 Ağustos tarihlerinde düzenleyeceğimiz Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali ile 4 Eylül Buldan’ın kurtuluş Günü dolayısıyla gerçekleştireceğimiz “Kurtuluş Günü Konseri”ni iptal ettik. Festivallerle ilgili ileri tarihlerde yeniden karar alabiliriz” açıklamasında bulundu.