Tarihi Dr. Behçet Uz Evi, Konuk evi oluyor
Ağustos 23, 2023
Yayla Gölü’nde çevre temizliği yapıldı
Ağustos 25, 2023

MHP seçim startını Çal’dan verdi


Buldan Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çal İlçe Teşkilatı’nın Olağan Kongresi’ne katıldı. MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Özgür Solak, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Çal Belediye Başkanı Fethi Akçan ve çok sayıda partilinin katıldığı kongreye tek lise ile giren Ali Çiftçi güvenoyu alarak yeniden MHP ilçe başkanlığına seçildi.

Ali Çiftçi ve yönetimini tebrik eden Başkan Şevik, “Genel seçimlerde olduğu gibi yerel seçimlerde de Cumhur İttifakı’ndan taviz vermeden MHP’nin mevcut belediyelerin üzerine yenilerini ekleyerek belediye sayısını Türkiye ve Denizli genelinde artıracağını düşünüyorum. Ben MHP’ye ve Cumhur İttifakı paydaşlarına güveniyorum. Sarayköy’de başlayan ve bugün Çal’da devam eden ilçe kongrelerinin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ayrıca kongrelerde güvenoyu sağlayarak yeniden ilçe başkanlığına seçilen başkanlarımız ile yönetim üyelerine başarılar diliyorum” dedi.

YEREL SEÇİM STARTINI ÇAL’DAN VERDİ
MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, “Buldan ve Çal’ın MHP’li Belediye Başkanlarımız hizmetleriyle başarılı bir belediyecilik örneği sergilemiştir. Buradan seçim startını veriyorum. Dağa taşa MHP’nin adını yazacağız” diye konuştu. Konuşmaların ardından Çal’ın Çal Çakırlar mahallesinde oturan Zafer Şahin isimli vatandaş, MHP İl Başkanı Yılmaz’a Zülfikar Kılıcı hediye etti.