Başkanlar Konservatuarı gezdi
Eylül 20, 2023
Özbekistanlı öğrenciler Buldan’ı gezdi
Eylül 21, 2023

FESTİVALE DAVET


Buldan’da bu yıl 21’incisi düzenlenecek olan Dokuma, Kültür ve El Sanatları Festivaline bir gün kala festival alanında hazırlıklara başlandı.

Sevilen sanatçılar Ali Kınık, Kolpa,Nigar Muharrem ve Hakan Eyiden’in sahne alacağı çeşitli etkinlik, açılış ve törenlerin düzenleneceği Buldan Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali yarın (22 Eylül Cuma) saat 15.00’de Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe ile Buldan Belediyesi Habip Çamlıyer Konservatuar ve Kültür Evi açılışıyla başlayacak.

STANT KURULUMLARI BAŞLADI
Buldan Belediyesi ekiplerinin tüm hazırlıklarını tamamladığı festivale bir gün kala Festival Alanı’nda stantların kurulumuna başlandı. Festival kapsamında gerçekleştirilecek olan açılışların yanı sıra defile, Buldan Fotoğrafları sergisi, Halk Dansları ve spor gösterileri ile Türkiye’nin sevilen sanatçılarının sahne alacağı konserlerle Buldanlılar üç gün boyunca festival coşkusu yaşayacak.
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, festivalin coşku ile geçmesini temenni ederek ilçe dışında yaşayan tüm Buldanlı hemşehrileri ile Denizlilileri festivale davet etti.