Kitap kafe, öğrencilerin uğrak mekanı oldu
Ekim 6, 2023
Başkan Şevik’ten Cumhuriyet kadınlarına destek
Ekim 7, 2023

Hayırsever Aile, lokma hayrı yaptı


Hayırsever Aile, öğrenciler için lokma hayrı yaptı

Buldan’da eğitime önemli katkı sağlayan hayırsever Vural Ailesi, Gülalan Özer Vural İlkokulunda ilçe protokolüne ve öğrencilere lokma hayrı yaptı. Kaymakam Turan Erdoğan ile birlikte lokma hayrına katılan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Perihan Vural’ın elini öperek, eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

Buldan’da eğitime verdiği desteklerle tanınan Vural ailesi, Gülalan Mahallesi’nde yine kendilerinin yaptırdığı 8 derslikli Özer Vural İlkokulu’nda öğrenci ve ilçe protokolüne hayır yemeği verdi. Hayır, Yemeğine, Buldan Kaymakamı Turan Erdoğan, Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Milli Eğitim Müdürü Ömer Kölemen, Mahalle Muhtarı Süleyman Girgin, Hayırsever Perihan Vural ve ailesi, okul müdürü Fatih Güler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Gülalan Mahallesi’nde 8 derslikli Özer Vural İlkokulu’nun yanı sıra ilçe merkezinde inşaat halindeki 8 derslikli Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ek binası ile 16 Derslikli Perihan Vural Ortaokulu’nun yapımını üstlenen Perihan Vural’ın elini öperek eğitime verdiği desteklerden dolayı teşekkür eden Başkan Şevik, “Hayırseverlerimiz, eğitime verdikleri desteği bir görev değil gönüllerinden gelen bir duyguyla yapıyorlar. Ben başta Vural ailesi olmak üzere tüm hayırseverlerimize teşekkür ediyorum. Belediyemizce eğitime destek olmak amacıyla ilçemizdeki okulların fiziki koşullarının iyileştirilmesi için imkanlarımız doğrultusunda boya, çatı ve bahçe düzenlemesi gibi çalışmalarla destek veriyoruz. Çocuklarımızın daha sağlıklı ve temiz ortamlarda eğitim görmelerine katkıda bulunuyoruz. Allah ailemizin hayrını kabul etsin” dedi.

.