Sevinçleri görülmeye değer
Aralık 13, 2023
Müge Anlı’dan Başkan Şevik’e teşekkür
Aralık 14, 2023

Başkan Zolan, Buldan’ı ziyaret etti


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan’ı ziyaret etti. Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve Cumhur İttifakı ilçe temsilcileri ile birlikte ilk olarak Tripolis Antik Kentini ziyaret eden Başkan Zolan daha sonra ilçe merkezindeki yatırımları inceledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik ve Cumhur İttifakı ilçe temsilcileri ve belediye meclis üyeleriyle birlikte Tripolis Antik Kenti’ni ziyaret etti. Tripolis Kazı Başkanı Prof.Dr. Bahadır Duman, 12 yıldan beri devam eden Tripolis kazı çalışmalarıyla ilgili Başkan Zolan’a bilgi verdi. Başkan Zolan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un oluruyla Tripolis Antik Kentinde karşılama merkezi yapılması planlanan alanda incelemelerde bulundu, kazı alanını gezdi.
Ardından İlçe Merkezi’nde bir dize ziyaretler gerçekleştiren Başkan Zolan, yıkım çalışmaları devam eden oto santral garajı, kapalı pazaryeri ve kültür merkezi inşaatını, Cumhuriyet Mahallesi Merkezefendi Caddesindeki asfaltlama çalışmaları ile yeni itfaiye binası inşaatını ziyaret etti, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. İlçe merkezinde bir dizi ziyaretlerde de bulunan Başkan Zolan, Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde top oynayan öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı Buldan’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “ Büyükşehir Belediyesi ve Cumhur İttifakı’nın destekleriyle ilçemizde çok güzel yatırımlara imza atıyoruz. İlçem adına Başkan Zolan ve ekibine teşekkür ederim” dedi.