Bu tesis Süleymanlı’ya çok yakışacak
Aralık 20, 2023
Yaylalı üreticilere kantar desteği
Aralık 21, 2023

Başkan Şevik, taziye ziyaretinde bulundu

Başkan Şevik, Maden şehidinin ailesine taziye ziyaretinde bulundu
Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Acıpayam’da faaliyet gösteren bir krom madeninde meydan gelen göçükte hayatını kaybeden Mustafa Karahan’ın Yayla Mahallesi’nde ikamet eden ablası Güllü Kurdiş’e taziye ziyaretinde bulundu.
Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Yayla Mahalle Muhtarı Yılmaz Yavuz ile birlikte Acıpayam ilçesine bağlı Karaismailler Mahallesi Devekonağı mevkiinde faaliyet gösteren bir krom madeninde meydana gelen göçükte mühendisi Kadir Özer ile birlikte hayatını kaybeden Mustafa Karahan, Buldan Yayla Mahallesi’nde ikamet eden ablası Güllü Kurdiş’i taziye ziyaretinde bulundu. Başkan Şevik, “Ben hayatını kaybeden Mustafa kardeşimize ve Kadir Özer kardeşimize Allah’tan rahmet diliyorum Yakınlarına başsağlığı diliyorum. Başınız sağ olsun. Belediye olarak ailemizin yanında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.
Babasının, kardeşlerinin maden ocağında çalıştığını ve emekli olduğunu söyleyen abla Güllü Kurdiş, “Mustafa benim evladım gibiydi. Onu ben büyüttüm. Mustafa da yaza kadar çalışıp emekli olacaktı. Olmadı” diyerek gözyaşlarını tutamadı.