Başkan Şevik, “Buldan’da Ekoturizmi canlandırmayız”
Şubat 19, 2024
TAPULARI BAŞKAN ŞEVİK VERECEK
Şubat 20, 2024

Gençlerin buluşma mekanı oldu

Buldan Belediye tarafından hizmete açılan Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe, ders çalışan öğrencilerden araştırma yapmak ve kitap okumak isteyen PAÜ Buldan Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile liseli gençlere sıcak bir ortam sunuyor.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in “İlçemizin geleceği için çalışıyoruz” sloganı ile hayata geçirdiği genlik gençlik projelerinden biri olan Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe, açıldığı günden beri ders çalışan öğrencilerden araştırma yapmak ve kitap okumak isteyen PAÜ Buldan Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ile liseli gençlere sıcak ortam sunuyor. “Kitap Tanıtım ve İmza Günleri” de düzenleyerek okur-yazar buluşmaları gibi etkinliklerle öğrencilerin gelişimine katkıda bulunulan ve ücretsiz çay, kahve, meyve suyu ve kek ikramında bulunulduğu kitap Kafe, haftanın 6 günü açık.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, “Gençlerimizin yaşamına dokunacak projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız kafenin kapıları tüm öğrencilerimize açık. Kitap Kafe’de adını yaşattığımız ülkücü şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu şehadetinin yıl dönümünde rahmetle anıyorum. Tüm şehitlerimizin ruhları şad, mekanları cennet olsun” dedi.