ASIRLIK TARİHİ BİNADA YENİ UMUTLAR YEŞERİYOR
Mart 7, 2024
Başkan Şevik’in 8 Mart mesajı
Mart 7, 2024

Uçar, Yenicekent Hizmet Birimini ziyaret etti


Buldan Belediyesi Yenicekent Hizmet Birimini ziyaret eden önceki dönem Adalet Bakanı Yardımcısı ve AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Av. Bilal Uçar, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Tokdemir ile bir süre sohbet ederek, Yenicekent Mahallesi ile ilgili bilgi aldı, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili gelişmeleri değerlendirmelerde bulundu. Uçar, Yenicekent Mahallesi hizmet binası açarak bir ilki gerçekleştiren Başkan Şevik’e de teşekkür etti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’in bölgede bir ilki gerçekleştirerek 2023 yılında hizmete açtığı Belediye Yenicekent Hizmet Birimi’ni ziyaret eden önceki dönem Adalet Bakan Yardımcısı ve halen AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Bilal Uçar, Genel Seçimlerde AK Parti Denizli Milletvekili Aday olan Birtan Şahan ile Mizan Hukuk Bürosu Avukatlarından Ahmet Demirkan, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Tokdemir ile görüştü.

Yaklaşan yerel seçimler ve siyasi değerlendirmelerde bulunulduğu ziyarette Başkan Yardımcısı Tokdemir, Uçar ve beraberindekilere, Türkiye’nin ilk turfanda üzümünü yetiştiren Yenicekent Mahallesi ile ilgili bilgi verdi. Bölgede bir ilki gerçekleştirerek Yenicekent’e ve komşu mahallelere yerinde, hızlı ve daha etkin hizmet üreten Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür eden Uçar, belediye çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıkları vurguladı.

Başkan Yardımcısı Tokdemir ise nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.