Bozbıyık, Şevik’e plak hediye etti
Mart 16, 2024
Başkan Şevik’ten 18 Mart mesajı
Mart 17, 2024

18 MART PROGRAMI


18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 109. Yıldönümü ve Şehitleri Günü Anma Programı, Alanyazı Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’nda yapılacak olan törenle başlayacak.
Akabinde İbrahim Filiz Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda saat 10.30’da düzenlenen Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı ile devam edecek.

ÇELENK SUNMA PROGRAMI
Alanyazı Meydanı’ndaki tören saat 10.00’da Buldan Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulmasıyla başlayacak. Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla devam edecek Atatürk Anıtı’ndaki törenin ardından Şehitlik Ziyareti gerçekleştirilecek.

ANMA PROGRAMI
İlçemiz Akın Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlanan Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü programı saat 10.30’de İbrahim Filiz Çelebi Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda düzenlenecek
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayacak olan program, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar, şiirlerin okunması, oratoryo gösterisi, sinevizyon gösterisi, Çanakkale Türküsü sunumu ile devam edecek.
Ödül töreni ile sona erecek olan Çanakkale Zaferi’nin 109.Yıldönümü ve Şehitleri Anma Programı’na tüm halkımız davetlidir.