Öğrenciler hünerlerini sergiledi
Mart 25, 2024
KAMUOYUNA DUYURUMDUR!..
Mart 28, 2024

Başkan Şevik, kitaplarını imzaladı


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap Kafe’de düzenlediği İmza Günü’nde Osmanlı’dan günümüze Buldan’ın yerel yönetim serüvenini ele aldığı “Buldan’a Dokunan Başkanlar” kitabını tanıttı.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,“en prestij projelerimden biri” diyerek gençlerin hizmetine sunduğu Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu Kitap kafe’de, Kitap Tanıtım ve İmza Günü düzenledi. Belediye Başkan Yardımcısı Veli Tokdemir ile okur ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Kitap Kafe’nin müdavimlerinden gençlerle tek tek ilgilenen ve sohbet eden Başkan Şevik, Buldan’ın yerel yönetim serüvenini ele aldığı “Buldan’a Dokunan Başkanlar” adlı dördüncü kitabının tanıtımını gerçekleştirdi.

Öğrencilere ve gençlere çok okumalarını tavsiye eden, bilgi hazinelerini geliştirmelerini isteyen Başkan Şevik, pandemi döneminde yazdığı “Dünyayı Sarsan Salgınlar” Buldanlı ailenin dokumacı kızı olan merhum eşi Ayşen Kevser Şevik’e hitaben yazdığı “Dokumanın Başkenti Buldan”, “İdealist Bir Cumhuriyet hekimi Dr. Behçet Uz” kitabı ile “Buldan’a Dokunan Başkanlar” adlı dördüncü kitabını imzaladı.

Gençler ise hem kitaplar için hem de kendilerine sakin, sıcak bir ortamda ders çalışma, kitap okuma ve araştırma yapma imkanı sunan Kitap Kafe için Başkan Şevik’e teşekkür ettiler.