“hoş geldin bebek” uygulaması devam ediyor.
Eylül 7, 2021
Ahilik Haftası, Buldan’da kutlandı
Eylül 10, 2021

AK Parti Milletvekili Tin, Başkan Şevik’i ziyaret etti


İlçe gezilerini Buldan’da devam eden AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. Burada Belediye Şeref Defteri’ni imzalayarak “Bu güzel ilçemize daha büyük hizmetler etmeye rabbim nasip etsin” temennisinde bulunan Milletvekili Şahin Tin’e ziyaretinden dolayı teşekkür eden Başkan Şevik, kendisine Buldan dokuması el ürünlerinden hediye etti, son kitabı “Dokumanın Başkenti Buldan” kitabını imzaladı.

Denizli’de ilçe gezilerini sürdüren AK Parti Milletvekili Şahin Tin, Buldan’ı ziyaret etti. AK Parti Buldan İlçe binasında, partililerle biraraya gelen Milletvekili Tin, daha sonra esnafı ziyaret etti, taleplerini dinledi, not aldı.

Milletvekili Şahin Tin, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i de BELKÜM’deki makamında ziyaret etti. Başkan Şevik ile uzun süre sohbet eden Milletvekili Tin, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Burada Belediye Şeref Defteri’ni imzalayan Milletvekili Tin, “Çok değerli dostum, kardeşim Mustafa Başkanım, tekrar belediye başkanlığında Buldan’a hizmet etme şerefine nail oldu. Başkanımla birlikte ilçemize hizmet etmek şereftir. Böylesi güzel ilçemize daha büyük hizmetler etmeyi Rabbim nasip etsin. Değerli dostumu daha güzel makamlarda ve yerlerde görev yapmayı nasip etsin. Başarılarının devamını dilerim” diye yazarak iyi dileklerini belirtti.

Başkan Şevik, Milletvekili Şahin Tin’e ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Buldan’ın el dokuması ürünlerinden hediye etti, “Dokumanın Başkenti Buldan” kitabını imzaladı.

Ağustos ayında meydana gelen orman yangınında büyük bir tehlike atlatan Türlübey Mahallesi ile Karaköy Mahallesi’ni ziyaret eden Ak Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ile Belediye Başkanı Mustafa Şevik, vatandaşların taleplerini dinlendi, çözülmesi için talimat verdiler.