Buldan Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, belediyeden emekli olan Evlendirme Müdürü Süleyman Çizmeci’ye, hizmetlerinden dolayı plaket vererek teşekkür etti
.
Belediye birim müdürleri ile personelin de katıldığı törenle yıllarca belediyede görev yaptıktan sonra emekli olan Evlendirme Müdürü Süleyman Cizmeci’ye veda edildi. Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, Çizmeci’ye teşekkür plaketi vererek, “Buldan’a ve Belediyemize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda sizlere mutluluk, sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.