Emir Sultan Türbesi’nde Arkeolojik Kazı
Ocak 5, 2022
Kovanoluk Sosyal Tesisin Temeli Atıldı
Ocak 7, 2022

Buldan Büyük Bir Şantiyeye Döndü

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik: İlçemiz Büyük Bir Şantiyeye Döndü
Buldan Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı ile yapılan protokol çerçevesinde inşaatına başladığı Gençlik Merkezi ihalesini alan Sarıoğlu İnşaat, hayır yemeği verdi. Hayır yemeğine katılan Başkan Şevik, “ Bugün Buldan’ın dört bir noktasında şantiyemiz var. Her projemiz bittiğinde ilçemiz ve ilçe halkımız açısından her şey çok daha güzel olacak” dedi.

Buldan Belediyesi’nin Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilatıyla yaptığı protokol kapsamında ilçeye kazandırılan Gençlik Merkezi ihalesini alan Sarıoğlu İnşaat tarafından hayır yemeği verildi. Gençlik Merkezi inşaat alanında verilen hayır yemeğine, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Tolanvağa, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk, MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen, Belediye Meclis üyeleri, Belediye birim müdürleri ile Sarıoğlu İnşaat firması sahibi Veli Sarıoğlu ve işçileri katıldı.

“Buldan Büyük Bir Şantiyeye döndü”
Sarıoğlu ailesi “Allah Kabul etsin” dileklerini ileten Başkan Şevik, Gençlik Merkezi’nin de şimdiden Buldan’a hayırlı olması temennisinde bulundu. Yemeğin ardından davetlilerle birlikte inşaat alanını gezen Başkan Şevik, “Buldan bugün büyük bir şantiyeye döndü. Belediyemizin 2 mahallesinde devam eden sosyal tesis inşaatı, 3 sokağımızda sağlıklaştırma ve restorasyon uygulaması, kitap kafe, Alparslan Türkeş Parkı, Oğuz Girişi’nde yapımına başlanan Turist karşılama noktası inşaatı hızla devam ediyor. Ayrıca ilçemizin 7 noktasında devam eden stat yenileme, halı saha yapım çalışmaları sürerken, 112 Acil Sağlık İstasyonu, Aile Sağlığı Merkezi ile İlçe Sağlık Müdürlüğü hizmet binası inşaatlarına da başlandı. Bu noktalar eser ve hizmet içindir. Her projemiz bittiğinde ilçemiz ve ilçe halkımızı açısından her şey çok daha güzel olacak ”