YENİ MAHALLE MUHTARLIK BİNASI AÇILDI
Mart 22, 2023
Buldan trafiğinde yeni dönem: Park yasağı
Mart 23, 2023

Aday Adayı Uz’dan Başkan Şevik’e ziyaret


Milliyetçi Hareket Partisi’nden (MHP) Denizli Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunda bulunan Mehmet Uz, seçim çalışmaları kapsamında Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti.

14 Mayıs’ta yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde MHP’den milletvekili aday adaylığında bulunan aslen Buldan’ın Yenicekent Mahallesi’nden olan Denizlili genç iş insanı Mehmet Uz, Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti. MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ile Belediye Meclisi Veli Tokdemir’in de hazır bulunduğu ziyarette Milletvekili Aday Adayı Uz’a başarılar dileyen Başka Şevik, “Milletimize, şehrimize, ülkemize hizmet etme noktasında olan tüm aday adaylarımızı bu süreçte, başarılar diliyorum. Ben inanıyorum ki,14 Mayıs seçimlerinde MHP Denizli oylarını artıracak ve çok sayıda milletvekilini Ankara’ya gönderecektir. Bunun için çalışacağız. MHP’li belediye başkanı olarak imkânlarımız doğrultusunda desteklerimiz devam edecektir” dedi.
İyi temennilerinden dolayı Belediye Başkanı Mustafa Şevik’e teşekkür eden MHP Denizli Milletvekili Aday Adayı Uz, “28. Dönem milletvekilli seçimlerinde Denizli’den aday adaylığı başvurumuzu yaptık ve çalışmalarımıza başladık. Amacımız hem partimize hem de Denizlimize daha iyi hizmet edebilmek” diye konuştu.