ÇEKÜL Akademi, başladı
Nisan 25, 2023
Katılımcılar sertifikalarını aldı
Nisan 26, 2023

Başkan Şevik,Ankara’da ziyaretlerde bulundu

Çeşitli temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya giden Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür Varlıklarını Koruma ve Müzeler Genel Müdürlüğünü, İller Bankası ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nı ziyaret etti. Buldan’a yapılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunan Başkan Şevik, ziyaretlerin oldukça olumlu geçtiğini belirtti.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, ilçeye yapılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulunmak için Ankara’da bir dizi ziyaretler geçekleştirdi.
Başkan Şevik, İller Bankası Genel Müdürlüğü, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile kültür Varlıklarını Koruma ve Müzeler Genel Müdürlüğünü ziyaret ederek ilçede tamamlanan yatırımlarla ilgili bilgi verdi, yeni projelerini anlattı. İller Bankası’nın, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığının destekleriyle ilçeye önemli yatırımlar kazandırdıklarını vurgulayan Başkan Şevik, “İlçemize yapılan spor yatırımları ile sokak sağlıklaştırması ve restorasyon uygulamalarına verilen desteklerden dolayı hem Spor Toto Teşkilat Başkanlığımıza hem de Kültür ve Turizm Bakanlığına teşekkürlerimizi ilettik. İlçemize yapılmasını planladığımız projelerimiz hakkında görüşmelerde bulunduk. Buldan için hayata geçirmeyi planladığımız yeni projelerimiz ile ilgili destek sözleri aldık” dedi.

Başkan Şevik, daha sonra Ankara Valiliği İl Göç İdaresi ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’ni ziyaret ederek, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili seçim çalışlarıyla ilgili istişarelerde bulundu, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi.