Liseli gençlerden anlamlı kermes
Haziran 13, 2023
Çiftçiye destek
Haziran 15, 2023

Başkan Şevik’ten Kutlama Mesajı


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Jandarma Teşkilatının 184. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Şevik mesajında, “Jandarma Teşkilatımızın kuruluşunun 184. kuruluş yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz” dedi.
Toplumun huzur ve güveninin, emniyet ve asayiş ile kamu düzeninin sağlanmasında büyük bir özveri ile görev yapan Türk Jandarma Teşkilatı’nın, kolluk kuvveti hizmetlerinin ayrılmaz bir parçası olduğunu vurgulayan Başkan Şevik mesajında, “Silahlı bir askeri kolluk kuvveti olan jandarmamız yüksek disiplin gücü ile 7-24 vatandaşlarımızın hizmetindedir. Kökleri ta 1839 yılına dayanan Jandarma Teşkilatımızın yüksek bir ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakârlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğrunda gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, milletimizin hafızasında ölümsüz birer hatıra olarak daima yaşayacaktır.
Türk milletinin sonsuz güvenine mazhar olmayı başaran Jandarma Teşkilatımızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum” ifadelerini yer verdi