Sinek ve haşere ile mücadele devam ediyor
Temmuz 29, 2023
Kuru otlar temizleniyor
Temmuz 31, 2023

Doğalgaz çalışmaları hız kesmiyor

Buldan’da doğalgaz çalışmaları hız kesmeden devam ediyor
Buldan’da geçtiğimiz yıl başlayan doğalgaz hattı döşeme çalışmaları Gölbaşı ve Cumhuriyet mahallelerinde hızlı bir şekilde devam ediyor.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, MHP İlçe Başkanı İbrahim Aksüt ile birlikte ilçede devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Şevik, Buldan’da hızlı bir şekilde ilerleme kaydeden ve birçok caddenin doğalgaz hattına kavuşmasıyla bu seneki hedefe ulaşılmasına yaklaşıldığını belirtti.
İlçe için olmazsa olmazlardan olan doğalgaz çalışmalarının hızlı bir şekilde ilerlemesinden memnuniyet duyduklarını vurgulayan Başkan Şevik,”Geçtiğimiz yıl Gölbaşı Mahallemizde başlayan doğalgaz hattı çalışmaları Cumhuriyet Mahallemizde devam ediyor. Her iki mahallemizde bonelik işlemlerini yaptıran mahalle sakinlerinin binalarına servis bağlantıları devam ediyor” dedi.
Buldan’ın doğalgaza kavuşmasında projenin buraya kadar gelmesinde emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Şevik, “Doğalgaz hattı ve servis bağlantılarının gerçekleştiği sokak ve caddelerimizde kazı çalışmaları yapılıyor. Oradaki vatandaşların da sabır göstermelerini diliyorum. İnşallah çalışmalar tamamlanınca mahallelerimiz daha temiz ve güzel olacak” diye konuştu.
Başkan Şevik, doğalgaz hattı geçen bölgelerde ikamet eden vatandaşların abonelik başvurularını yapmaları çağrısında bulundu.