Belediye Başkanımız Mustafa Şevik, MHP ilçe yönetimiyle birlikte MHP Denizli İl Başkanlığı’nın Muharrem Ayı nedeniyle düzenlediği aşure hayrına katıldı. Cumhur İttifakı il ve ilçe temsilcileri ile belediye başkanlarının yanı sıra partililerinde yoğun katılım sağladığı aşure hayrının hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunan Başkan Şevik, “Emeği geçen başta İl Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz olmak üzere tüm yönetime teşekkür ediyorum” dedi.