Belediye Başkanımız Mustafa Şevik’in ilçe geneline yeni sosyal yaşam alanlarının kazandırılması için başlattığı çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda Buldan’a yeni park ve yeşil alanlar kazandırılırken mevcut parklarda da yenileme, bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Şevik, Yıldırım Beyazıt Parkı ile ilçeye kazandırılacak yeni yaşam alanlarından biri olan Yunus Emre Parkı alanında incelemelerde bulundu, çalışmalarla ilgili bilgi aldı.