KOLPA COŞTURDU
Eylül 23, 2023
Finale Ali Kınık damga vurdu
Eylül 24, 2023

MHP’li Yıldırım Başkan Şevik’i ziyaret etti


MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, Başkan Şevik’i ziyaret etti

Buldan Belediyesi tarafından bu yıl 21.si düzenlenen Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali’nin ikinci günü etkinliklerine katılan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, MHP MDK Üyesi Özmen Alp Giray Erdemir, MHP MYK Üyesi Burak Pehlivan , MHP İlçe Başkanı Başkanı İbrahim Aksüt ile birlikte Şevik’i BELKÜM’deki makamında ziyaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım beraberindekilerle birlikte Dokuma Kültür ve El Sanatları Festivali etkinlikleri kapsamında Nuri Akın Parkı’nda düzenlenen Dokuma ve Yöresel Yemek Yarışmasına katılarak, dereceye giren yarışmacıların ödüllerini verdi. Ardından, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i BELKÜM’deki makamında ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım le beraberindekiler bir süre Başkan Şevik ile bir süre sohbet ederek festival etkinlikleri ve belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

Burada belediye şeref defterini de imzalayan Yıldırım, “Buldan’a geldik en güzel lezzetleri tattık. Siyasetten uzak birkaç saat geçirdik. Çok mutlu oldum. Sayın Belediye Başkanımıza mükemmel misafirperverliğinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar gelmek üzere inşallah” dedi.

Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Yıldırım’a “Dünyayı Sarsan Salgınlar” “Dokumanın Başkenti Buldan” ve “İdealist bir Cumhuriyet Hekimi . Dr. Behçet Uz” kitaplarını imzaladı ilçenin geleneksel el dokuması ürünlerden hediye ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirtti.

Başkan Şevik ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, Semerci Sokakta bulunan “Çarşı Dede” mezarını ziyaret ederek dua etti.

+4

İstatistikleri gör

Bir Gönderiyi Öne Çıkar

Tüm ifadeler:

99