Spor yatırımları değerlendirildi
Nisan 9, 2021
Zabıtadan alkışlanacak hareket
Nisan 12, 2021

PASVAK’tan Başkan Şevik’e ziyaret

Denizli’de ihtiyacı olan insanlara birçok alanda destek sağlayan Pamukkale Sağlık Eğitim Vakfı (PASVAK) Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Bülent Topuz ile yönetim kurulu üyeleri,Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti.

PASVAK Yönetim Kurulu Başkanı Prof.Dr Bülent Topuz, yönetim kurulu üyeleri Süleyman Öztürk, Abdi Çetin, Nafiz Öz, Kerim Çıralı ile birlikte Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i ziyaret etti. PASVAK heyetini Buldan Belediyesi El Sanatları Merkezi’ndeki (BELKÜM) makamında ağırlayan Başkan Şevik, PASVAK’ın çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, “Kimsesizlere ve yardıma muhtaç olanların yardımına koşan PASVAK, çok güzel bir iş yapıyor. Ben sizleri kutluyorum. Belediye olarak imkanlarımız doğrultusunda üzerimize düşeni yapmağa hazırız” dedi.

Ziyarette PASVAK’ın işleyişi ile ilgili bilgi veren Prof.Dr. Bülent Topuz, PASVAK’ın2001 yılında 7 kurucu üye ile oluşturulduğunu, 2004 yılından bu yana ihtiyaç sahibi ailelere, her gün iki öğün yetecek 3 çeşit yemeği ve ekmeği evlerine kadar götürdüklerini söyledi. Prof.Dr. Topuz, “ Denizlili hayırseverlerimizin, bağışçılarımızın desteği ile PASVAK, bugün 1 250 ihtiyaç sahibine ulaşmaktadır. Hedefimiz daha çok ihtiyaç sahibine el uzatabilmek” dedi.