MHP heyetinden Başkan Şevik’e ziyaret
Mart 31, 2022
2021 yılı faaliyet raporu kabul edildi
Nisan 1, 2022

“Birlik ve beraberlik günlerindeyiz”


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket ayı olan mübarek Ramazan günlerini en iyi şekilde değerlendirmek için belediye olarak her türlü hazırlığı yaptıklarını söyledi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Ramazan ayının milli birlik ve beraberliğin zirve yaptığı günler olduğunu belirterek “Allah’a olan kulluk şuurunun derinden hissedildiği, milli birlik ve beraberliğimizin zirveye çıktığı Ramazan ayı, İslam Alemine, Türk Dünyasına ve Buldanlı hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.

Ramazan ayında, oruç ibadetinin yanında yardımlaşma ve dayanışmanın da ön plana çıktığına dikkat çeken Başkan Şevik, açıklamasına şöyle devam etti:
“11 ayın sultanı Ramazan ayını bir kere daha yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan, İslâm’ın rahmetle yoğrulmuş adaletini, bilgi ve hikmetle bütünleşmiş bir aydır. Ramazan ayı Müslümanların kendilerine rızık olarak verilen şeyleri paylaştıkları bir aydır. Bu mübarek ay, oruç ibadetinin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma duygusunu da ön plana çıkarmaktadır. Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan mübarek günleri Buldan’da en iyi şekilde değerlendirmek için Belediye olarak her türlü hazırlığımızı yaptık.”