ÇEKÜL Akademi sona erdi
Nisan 29, 2023
2.etap doğal gaz bilgilendirme toplantısı yapıldı
Mayıs 3, 2023

Başkan Şevik, Çal ve Güney’i ziyaret etti


Başkan Şevik, Çal ve Güney’i ziyaret etti

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Şevik ile mevkidaşı Akcan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 4 Mayıs 2023 Perşembe günü gerçekleştireceği Aydın ve Muğla mitingleriyle ilgili istişarelerde bulundu. Daha sonra Güney’i ziyaret eden Başkan Şevik, Başkan Ayhan ile belediye hizmetleriyle ilgili de fikir alışverişinde bulundu.


Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret etti. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi gerçekleştirilen ziyarette, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 4 Mayıs 2023 Perşembe günü Aydın ve Muğla’da yapacağı miting ile ilgili istişarelerde bulunan Başkan Şevik ile Başkan Akcan, belediye hizmetleriyle ilgili de fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Şevik, daha sonra Güney’e geçerek Başkan Halil Ayhan’ı ziyaret etti.
Başkan Şevik, zaman zaman bir araya gelerek, yapılan hizmetler ile görüş alışverişinde bulunduklarının altını çizerek, “İstişareden her zaman güzel işler, güzel fikirler çıkıyor. Bizleri ağırladığı için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.